Graphite 58G019-SET1 akkumulátoros fúró-csavarozó (1 x 2.0 Ah Li-ion akkuval, kofferben)
18 V, 58 Nm, 0-500/0-1700 ford/perc
Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis
Egységár (szett):
Cikkszám:
58G019-SET1
Márka:
Graphite
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Graphite 18 V -os akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • A 18V Li-ion GRAPHITE Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis.
  • Az erőátviteli szerkezet kiváló minőségű acélból készült.
  • A maximális forgatónyomaték 38 Nm (puha csavarozás / 58 Nm (kemény csavarozás) és 16 pozíciós fúró, valamint ütvefúró opciós tengelykapcsolóval szabályozható.
  • Az önzáró fém fúrótokmányban 2-13 mm átmérőjű szerszámok használhatóak.
  • Elektromos motorfékkel és automata orsórögzítővel rendelkezik.
  • Automatikusan felgyulladó, a munkahelyet megvilágító LED dióda.
Szállítási terjedelem:
  • 1 db 2.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • töltő
  • koffer
Technikai specifikációk:
Feszültség: 18 V
Max. forgatónyomaték: 38 / 58 Nm
Fordulatszám: 0-500 / 0-1700 ford./perc
Befogás: 2 - 13 mm