HiKoki C3606DUM-W2Z MULTI VOLT akkus körfűrész (akku és töltő nélkül)
36 V, Ø165 mm, 2000/4300 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
C3606DUM-W2Z
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
  • Legnagyobb vágásmélység 66 mm.
  • Ferdevágás -5° és 45° között.
  • Vágásmélység állító rendszer.
  • Könnyű, kompakt, jól kezelhető.
  • Gyors és könnyű fűrészlap csere.
  • Párhuzam állító rendszer.
  • Optimális rálátás a fűrészlapra.
  • Gyors fék és visszaütés elleni védelem.
  • Lágyindítás.
  • Hátsó porelszívás (porszívóhoz csatlakoztatható).
  • Nagy fény erejű LED.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Fűrészlap átmérő: 165 mm
Furatátmérő: 20 mm
Üresjárati fordulatszám Power módban: 4300 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Silent módban: 2000 ford./perc
Vágásmélység 90°: 66 mm
Vágásmélység 45°: 45 mm
Akku típusa: Li-ion
Gép tömege: 3,4 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.