HiKoki CJ160VAW1Z szúrófűrész markolatfogantyúval (Hitbox kofferben)
800 W, 800-2800 löket/perc, automata üzemmód, teflon-fluor talp
Egységár (darab):
Cikkszám:
CJ160VAW1Z
HiKoki szúrófűrészek
Leírás
  • Automata üzemmód: terhelésre a sebesség ugrásszerűen nő.
  • Alacsony vibráció és rezgésszint.
  • Konstans elektronika.
  • Szerszámmentes lapcsere.
  • Teflon-fluor talp a még könnyebb vágás érdekében.
  • Porelszívási lehetőség.
  • Puha, stabil markolat.
  • LED világítás.
  • Kétkezes kialakítás.
Géppel szállított tartozékok:
  • fűrészlap
  • hatszögkulcs
  • felszakadásgátló
  • porelszívó csonk
  • átlátszó fűrészlapvédő
  • kanyarvágást elősegítő talp
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Maximális vágási vastagság fában: 160 mm
Maximális vágási vastagság alumíniumban: 20 mm
Maximális vágási vastagság acélban: 10 mm
Legkisebb vágható körív: 25 mm
Löketnagyság: 26 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 800 W