HiKoki D13VHNBZ fúrógép
690 W, 0-1000/0-3000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
D13VHNBZ
HiKoki fúrógépek
Leírás
  • Tartós alumínium ház.
  • Bal-jobb forgásirány.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás.
  • Kétfokozatú hajtómű.
  • Könnyű, kézreálló gép.
  • Puhabetétes "soft" fogantyú.
  • Gyorstokmány.
Géppel szállított tartozékok:
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
Műszaki adatok:
Furat Ø acélban: 13 mm
Furat Ø fában: 40 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 690 W
Leadott teljesítmény: 450 W
Üresjárati fordulatszám: 0-1000 / 0-3000 ford./perc
Tokmányméret: 1,0 - 13 mm
Tokmány: 1/2" x 24 UNF
Hajtóműcsonk Ø: 43 mm