HiKoki UB18DH-W4Z akkus LED munkalámpa (akku és töltő nélkül)
18 V, 400-1050 lm, 3-fokozat, IP55, 1.1 kg
Akkumulátor és töltő nélkül!
Egységár (darab):
Cikkszám:
UB18DH-W4Z
Leírás
  • Akár 1050 lumen fényerő: jó megvilágítás.
  • Könnyen szabályozható.
  • Akár 24 órányi üzemidő.
  • Nagy távolságra, akár 670 m-re terjedő fénysugár.
  • A nagyméretű akasztó horoggal könnyen felfüggeszthető.
  • IP55 por- és vízvédelem.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Fénytávolság High / Medium / Low (Spot mód): 670 / 570 / 420 m
Fényerő High / Medium / Low (Spot mód): 950 / 750 / 400 lm
Fényerő High / Medium / Low (Wide mód): 1050 / 800 / 450 lm
LED (fehér): 10 W
Méretek akku nélkül - fej 90°: 174 x 101 x 242 mm
Méretek akku nélkül - fej 0°: 109 x 101 x 334 mm