HiKoki WR16SEWJZ ütvecsavarozó (kofferben)
370 W, 360 Nm, 1/2" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WR16SEWJZ
HiKoki ütvecsavarozók
Leírás
  • Kompakt géptest, jelentős méret- és súlycsökkenés a szénkefe nélküli motortechnológia miatt - 228 mm / 2,5 kg.
  • Állítható ütésszám.
  • Bármely típusú áramfejlesztőről üzemeltethető.
  • Szerszámbefogás 1/2" külső négyszög.
  • Fémházas ütőmű.
  • Bal - jobb irányfunkciók a billenő kapcsolón.
  • A középre szerelt fogantyú kedvező súlypontot ad.
  • Új design, puhabetétes fogantyú.
Géppel szállított tartozékok:
  • akasztóhorog
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Csavarok Ø: 12 - 22 mm
Nagy nyomatékú csavarok Ø: 12 - 16 mm
Meghúzási nyomaték: 200 / 250 / 300 / 360 Nm
Névleges teljesítményfelvétel: 370 W